Instagram Twitter Facebook

JALUZİLİ CAMDA “JALUZİCAM” IN FARKLARI

  • Camı kesinlikle delmiyoruz: Butonun camın üzerinde yer aldığı “Butonlu Mıknatıslı Sistem” imiz de dahil, hiç bir sistemimizde camda kesinlikle delik açmıyoruz. Camın üzerinde delik açılması, yalıtım anlamında ciddi sıkıntılar doğuran ve camın hava almasına sebep olan bir durumdur.
  • Motorlu jaluzi'de yeni dönem: Radyo frekansı ile ve sıfır sorunla çalışan motorlu sisteme sahibiz artık. 99 kanallı uzaktan kumandamız hem müstakil kontrol hem de grup kontrolü imkanı sunarken, adaptör + alıcı + buton özelliklerinin hepsini tek bir ünitede toplamış olmamız da müthiş bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Otomasyon sistemlerine uyumlu olması da bu yeni motorlu sistemimizin diğer bir artısıdır.
  • Büyük ve kalın camlar: 4m² den büyük camlarda jaluziyi yukarı-aşağı hareket ettirebilen tek firma biziz. “Jaluzicam” olarak, 6m² ye kadarki camlarda jaluziye yukarı-aşağı hareketini rahatça yaptırabiliyoruz. Aynı şekilde 10 mm kalınlığındaki camlarda dahi sistemimiz sorunsuz çalışıyor.
  • Isıcam Konfor / Sinerji camlarda jaluzi uygulayabilme imkanı: “Hunter Douglas”ın ısıcam arasında kullanılmasını önerdiği ve “Non-Fogging” özelliği sayesinde daha yüksek kaliteye sahip 12.5 mm genişliğindeki jaluzi şeritlerimiz sayesinde, Şişecam’ın orjinal Isıcam Konfor / Sinerji camlarına da garantili olarak jaluzi uygulaması yapabiliyoruz.
  • Jaluzi şeritlerinin kalitesi: Isıcam arasında kullanılan jaluzi şeritlerinin, Dünya üzerindeki en büyük ve en kaliteli üreticisi “Hunter Douglas” (Hollanda) firmasıdır. “Hunter Douglas”, Türkiye’de bu alandaki partneri olarak “Jaluzicam”ı tercih etmiştir. “Hunter Douglas” markalı jaluzi şeritleri Türkiye’de yalnızca “Jaluzicam” tarafından kullanılmaktadır. Aksini iddia edenlere itibar edilmemesini önemle rica eder, gerektiğinde ispat edebileceğimizi bilmenizi isteriz.
  • Sağ-sol sorgusu: Kontrol ünitesinin sağ tarafta mı yoksa sol tarafta mı olacağını önceden bildirmenize gerek duymuyoruz. Kurgumuz çift taraflı olduğu için, montaj esnasında karar verilebilir kontrol ünitesinin ne tarafa takılmak istendiğine. Bu sayede hatalı bilgilendirme veya hatalı imalat kaynaklı sağ-sol sorunlarını sıfıra indirmiş oluyoruz.
  • Daha şık görüntü: “Jaluzicam” olarak, hem dış kontrol ünitelerini, hem de camın içindeki tüm diğer parçaları, seçilen jaluzi şerit rengi ile uyumlu renk kullanarak imal ediyoruz ve bu sayede bir renk bütünlüğü sağlıyoruz. Öte yandan, gölgelik çıtamızın çift kanatlı olması da daha şık bir görüntü sunuyor. Ayrıca 12.5 mm genişliğindeki özel jaluzi şeritlerimizin tercih edilmesi durumunda, birim yükseklikte daha fazla jaluzi şeridi kullanıldığı için daha da güzel ve tok bir görüntü elde edilmiş olunuyor.