Instagram Twitter Facebook
MOTORLU SİSTEM
ISICAM ARASI PLİSE PERDE

MOTORLU SİSTEM

  • Bir uzaktan kumanda ve/veya bir switch buton kullanılması ile, iki camın içindeki üst kasanın bir köşesine yerleştirilmiş olan motor çalıştırılmış olur ve bu sayede mekanik düzenek hareket eder. Bu da plise perdenin yukarı/aşağı hareket etmesini sağlar.
  • Dört tip “alıcı” vardır. Tekli alıcı bir, ikili alıcı iki, altılı alıcı ise altı perde çalıştırabilir maksimum ve bu üç tip alıcı da kendinden adaptörlü (220V’luk şehir elektriğinin iki kablosunu bu alıcılara soktuğunuzda, motorların çalışması için gereken 24V’u kendileri üretiyor bu alıcılar) oldukları için ekstradan adaptör gerektirmezler. Dörtlü alıcı ise maksimum dört perde çalıştırabilir ve ekstradan adaptör gerektirir. Alıcılar aynı zamanda perdeyi kontrol eden switch buton vazifesi de görürler. Tekli ve ikili alıcı üzerindeki butonlar ile perdelerin grup kontrol olanağı yoktur ancak dörtlü ve altılı alıcı üzerindeki butonlar ile perdelerin grup kontrolü mümkündür.  
  • Uzaktan kumanda radyo frekansı ile çalışır. 99 perdeye kadar, tek bir kumanda ile müstakil kontrol sağlanabilir veya grup kontrolü de (her dört alıcı tipi için de mümkün) yapılabilir. 
  • 4 mm iç cam kalınlığı – 28 mm hava boşluğu (bantlar dahil ara boşluk) – 4 mm dış cam kalınlığı olacak şekilde toplam 36 mm dir ünite kalınlığı. Her türlü nitelikli cam cinsi (Low-E, temperli, lamine vs.) ve kalınlığı (5 mm, 6 mm, 8 mm vs.)  kullanılabilmektedir. 
  • Üst kasa yüksekliği: 5,7 cm
  • Minimum en: 25 cm  /  Maksimum en: 230 cm  /  Maksimum metraj: 5,8 m² 
  • Tüm ürünlerimizde iki camın arasına argon gazı doldurulmaktadır.Argon gazı, hem ısı yalıtımının artmasını hem de uyguladığımız sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır.
ISICAM ARASI PLİSE PERDE

MOTORLU SİSTEM

 

ISICAM ARASI PLİSE PERDE

MOTORLU SİSTEM

ISICAM ARASI PLİSE PERDE

MOTORLU SİSTEM

ISICAM ARASI PLİSE PERDE

MOTORLU SİSTEM

Resmi büyültmek için mouse ile üzerine geliniz!